Daj się znaleźć

O portalu

Portal TARTAKI.com.pl skierowany jest do dwu grup odbiorców:
  • klientów końcowych szukających dostawcy produktów drzewnych i usług
  • firm branży drzewnej poszukujących odbiorców, kooperantów, dostawców sprzętu, materiałów i akcesoriów do produkcji

Dla pierwszej grupy stworzyliśmy największą bazę tartaków (także składów drewna i firm o pokrewnej działalności) w Polsce z zaawansowaną wyszukiwarką umożliwiająca klientowi końcowemu znalezienie dostawców tarcicy i usług w pobliżu jego lokalizacji.


Liczymy na to, że portal stanie się także czynnikiem integrującym branżę drzewną, pozwoli na wymianę informacji, doświadczeń oraz umożliwi nawiązanie stałej współpracy pomiędzy tartakami i firmami branży budowlanej. Dla tej grupy odbiorców stworzyliśmy bezpłatną giełdę oraz dział przedstawiający ofertę środków i maszyn do produkcji drzewnej.

Portal rozpoczął swoją działalność w maju 2003 roku i bardzo szybko zyskał uznanie użytkowników. O portalu informowały media min. Gazeta Wyborcza, Supernowości oraz branżowy periodyk Wood-Mizer Aktualności. W portalu Onet.pl w Katalogu ONET w branży "Przemysł Drzewny", na bardzo wysokiej pozycji. Otrzmaliśmy * * * * * ( 5 gwiazdek ) w sześciostopniowej skali.

TARTAKI.com.pl ciągle ewoluuje. W grudniu 2003 uruchomiliśmy druga, rozbudowaną wersję portalu.

Mamy nadzieję, że nasz serwis spełni Państwa wymagania i stanie się użytecznym i ciągle doskonalonym narzędziem dla wszystkich zainteresowanych. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Użytkowników dotyczące zmian i usprawnień.

Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.